22 березня - День пам'яті Максима Чепеля і Дениса Пантуса

Дата: 22.03.2023 09:00

Минув рік із дня загибелі Героїв-захисників Максима Чепеля і Дениса Пантуса із Черняхова. Воїни загинули 22 березня 2022 року в м.Костянтинівка Донецької області.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України №320 від 7.03.2022 року загиблі Герої нагороджені орденами «За мужність» III ступеня (посмертно).

Жителі Черняхівщини завжди пам’ятатимуть Героїв, які віддали за незалежність нашої держави та мирне майбутнє найдорожче – життя. Вони назавжди залишаться у наших серцях і пам’яті. Адже герої не вмирають! Їхні імена вже вписані в історію боротьби за свободу українського народу.