Структурний підрозділ "Ветеранський простір" Veteran Hub

Структурний підрозділ “Ветеранський простір” (ветеранський хаб)

Адреса: смт Черняхів, майдан Рад, 1 (адмінбудівля селищної ради), каб. №10.

Завідувач структурного підрозділу МІКУШИН Костянтин Борисович.Фото без опису

Фахівець із соціальної роботи – КОЗАЧОК Яна Борисівна.Фото без опису

Основна мета структурного підрозділу “Ветеранський простір” (ветеранський хаб) при комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Черняхівської селищної ради – надання допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової служби під час воєнного стану за станом здоров’я, які мають інвалідність внаслідок війни, та ветеранам війни.

У ветеранському хабі захисники зможуть отримати широкий спектр послуг: освітня, медична та психологічна допомоги, підтримка щодо працевлаштування, соціальної адаптації, соціального захисту тощо.

Структурний підрозділ “Ветеранський простір” (ветеранський хаб) утворено 21 липня 2023 року рішенням 34-ї позачергової сесії селищної ради VIII скликання "Про створення структурного підрозділу  комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Черняхівської селищної ради “Ветеранський простір” (ветеранський хаб)".