Кадрова робота

23 липня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради.

Протокол №1 засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради

10 серпня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради. Цього дня проведено три етапи конкурсу, узагальнено результати та визначено переможців.

ПРОТОКОЛ №2 засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради