Черняхівська громада

Житомирський район, Житомирська область

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Оприлюднено 13.03.2024 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту містобудівної документації  «Детальний план території за межами смт. Головине Черняхівської територіальної громади  Житомирського району Житомирської області (кадастровий номер земельної ділянки 1825655500:04:000:0196) та звіту про стратегічну екологічну оцінку в складі проекту

До розгляду громадськості Черняхівської селищної територіальної громади з метою врахування громадських інтересів пропонується проект містобудівної документації  «Детальний план території за межами смт. Головине Черняхівської територіальної громади  Житомирського району Житомирської області (кадастровий номер земельної ділянки 1825655500:04:000:0196)» (далі - ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку, підставою для розроблення якої є розпорядження голови Житомирської районної державної адміністрації від 24.03.2021 року №228 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів на території Головинської селищної ради Житомирського району».

Мета даного проекту ДПТ -  визначення функціонального призначення та планувальної організації території, обґрунтування можливості зміни цільового призначення земельної ділянки з земель (А 01.03) Для ведення особистого селянського господарства, на землі (J 11.01) Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що повʼязані з користуванням надрами, формування прогнозованих наслідків планування.

До змісту проекту ДПТ входять:

1.Пояснювальна записка

           2.Графічні матеріали

           3. Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Замовником розроблення  ДПТ виступає Черняхівська селищна рада. Розробником – архітектурно-проектна організація ПП «Здобуток-ІІ», кваліфікаційний сертифікат серія АА № 004248.

Ознайомитися з матеріалами проекту можливо за  адресою: 12301, Житомирська обл., Житомирський р-он., селище Черняхів, майдан Рад, 1 каб. 30, з понеділка по п’ятницю з 9 до 13 години  та на офіційному веб-сайті Черняхівської селищної ради - https://chernyahivska-gromada.gov.ua на сторінці відділу містобудування та архітектури.

          Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій:

начальник відділу містобудування та архітектури Черняхівської селищної ради Світлана Купчук.

          Пропозиції  та зауваження до проекту від громадян приймаються  за адресою: 12301, Житомирська обл., Житомирський р-он., селище Черняхів, майдан Рад, 1, каб. 30, а також на електронну адресу: e-mail: arhmisto_ch@ukr.net  з  13 березня 2024 року по 12 квітня 2024 року у письмовій формі із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання із особистим підписом фізичних осіб. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції та пропозиції подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання даного проєкту ДПТ відбудуться 16 квітня 2024 року об 11:00 год.,  за адресою: 12325, Житомирська обл., Житомирський р-н., селище Головине, вул. Адміністративна, 5-Б.                            

ЗАВДАННЯ                          

 

Оприлюднено 02.11.2023 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації  «Детальний план території за межами села Пекарщина, Черняхівської селищної територіальної громади, Житомирського району, Житомирської області (кадастровий номер земельної ділянки 1825686800:01:000:0467)

 

До розгляду громадськості Черняхівської селищної територіальної громади з метою врахування громадських інтересів пропонується проект містобудівної документації  «Детальний план території за межами села Пекарщина, Черняхівської селищної територіальної громади, Житомирського району, Житомирської області (кадастровий номер земельної ділянки 1825686800:01:000:0467)» (далі - ДПТ), підставою для розроблення якої є рі-шення двадцять  шостої  сесії  Черняхівської  селищної  ради   VIII  скликання  від 09.12. 2022 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території за межами села Пекарщина».

Мета даного проекту ДПТ це - визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами села Пекарщина з метою розміщення обʼєктів будівництва, визначення містобудівних умов та обмежень. Також зміни цільового призначення земельної ділянки з ОСГ на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

Зміст проекту ДПТ складається з пояснювальної записки з наступними розділами:

1.Загальні дані.

2.Стислий опис природних, соціально-економічних та містобудівних     

умов.

3.Оцінка існуючої ситуації.

4.Розподіл території за функціональним використанням.

5.Характеристика видів використання території.

6.Пропозицї щодо встановлення режиму забудови території.

7.Переважні,супутні  і допустимі види використання території.

8.Основні принципи планувально-просторової організації території.

9.Вулично-дорожня мережа, організація руху транспорту  і пішоходів.

10.Інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд.

11.Інженерна підготовка та інженерний захист території, використання    

підземного простору.

12.Комплексний благоустрій та озеленення території,

13.містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього      

середовища.

14.Заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 років до 7    років.

15.Перелік вихідних даних.

16.Техніко-економічні показники.

17.Звіт про проведення СЕО.

18.Інженерно-технічні заходи цивільного захисту населення.

19.Землеустрій та землекористування.

Замовником розроблення  ДПТ виступає Черняхівська селищна рада. Розробником – архітектурно-проектна організація ПП «ДОМОБУД-ВС», кваліфікаційний сертифікат серія АА № 002420.

Ознайомитися з матеріалами проекту можливо за  адресою: 12301, Житомирська обл., Житомирський р-он., смт. Черняхів, майдан Рад, 1 каб. 30, з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години  та на офіційному веб-сайті Черняхівської селищної ради - https://chernyahivska-gromada.gov.ua  на сторінці відділу містобудування та архітектури.

          Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій:

начальник відділу містобудування та архітектури Черняхівської селищної ради Світлана Купчук.

          Пропозиції  та зауваження до проєкту від громадян приймаються  за адресою: 12301, Житомирська обл., Житомирський р-он., смт. Черняхів, майдан Рад, 1, каб. 30, а також на електронну адресу: e-mail: arhmisto_ch@ukr.net  з  02 листопада 2023 року по 30 листопада 2023 року у письмовій формі із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання із особистим підписом фізичних осіб. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції та пропозиції подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання даного проєкту ДПТ відбудуться у приміщенні Черняхівської селищної ради - великій залі засідань, 05 грудня 2023 року об 15:00 год.,  за адресою: 12301, Житомирська обл., Житомирський р-н., смт. Черняхів, майдан Рад, 1.                             

        

 

 

 

 

 

 


 

Протокол громадських слухань щодо врахування громадських та приватних інтересів під час розгляду проєкту містобудівної документації "ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ РИНКУ В СМТ. ЧЕРНЯХІВ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проєкту містобудівної документації  «Детальний план території ринку в смт Черняхів Житомирського району Житомирської області»

До розгляду громадськості з метою врахування громадських інтересів пропонується проєкт містобудівної документації  «Детальний план території ринку в смт. Черняхів Житомирського району Житомирської області» (далі- ДПТ), який розроблено з метою упорядкування території на підставі визначення планувальної організації, просторової композиції і параметрів забудови  території існуючого ринку в межах смт. Черняхів, а також визначення можливих супутніх та переважних видів використання даних земельних ділянок.

Замовником ДПТ є Черняхівська селищна рада. Розробник- ТОВ «АСТЕРІЯ», юридична адреса: 10039 м. Житомир, провулок Священника Жилюка,6.

У зв`язку з введенням в Україні військового стану з 24.02.2022 року через збройну агресію з боку російської федерації ознайомитися з матеріалами проєкту можливо за  адресою: 12301, Житомирська обл., смт. Черняхів, майдан Рад, 1,  каб. 30, з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 13.00 години.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій:

  • начальник відділу містобудування та архітектури Черняхівської селищної ради Світлана Купчук.

Пропозиції  та зауваження до проєкту від громадян приймаються  за адресою: 12301, Житомирська обл., смт. Черняхів, майдан Рад, 1, каб. 30, а також на електронну адресу: e-mail: arhmisto_ch@ukr.net  з 20 квітня 2022 року по 20 травня 2022 року у письмовій формі із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання із особистим підписом фізичних осіб. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції та пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання даного проєкту ДПТ відбудуться у приміщенні великої зали засідань Черняхівської селищної ради 27 травня 2022 року об 11:00 год. за адресою: 12301, Житомирська обл., Житомирський р-н., смт. Черняхів, майдан Рад, 1.                              

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь