Відділ соціального захисту

Рішення другої сесії восьмого скликання Черняхвської селищної ради "Про утворення відділу соціального захисту Черняхівської селищної ради та затвердження Положення про відділ"

Начальник відділу -

ТРОХИМЧУК Олександр Васильович

Головні спеціалісти:

ЯКОВИШЕНА Галина Петрівна

ДОБРОВОЛЬСЬКА Людмила Миколаївна

ВАКУЛОВИЧ Катерина Андріївна

ВОСКОБОЙНИК Оксана Вікторівна

Провідний спеціаліст - КУЛІШ Наталія Сергіївна

Відділ соціального захисту Черняхівської селищної ради  забезпечує надання консультації громадянам з таких питань:

• соціальні допомоги,
  • житлові субсидії та пільги,
  • прийом документів на всі види соціальних допомог,
  • захист прав дитини та інших питань, пов’язаних із наданням соціальної підтримки населенню,
  • визначення потреб громади у соціальних послугах сім’ям та особам, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах (особам похилого віку, особам з інвалідністю, ветеранам війни, в тому числі учасникам АТО/ООС), особам які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи, сім’ям з дітьми, малозабезпеченим, багатодітним, внутрішньо переміщеним особам, іншим категоріям, які згідно із законодавством мають право на пільги та отримання житлових субсидій.

Протягом І півріччя 2021 року прийнято та передано для призначення органу соціального захисту населення 1659 заяв. Складено акти обстеження матеріально-побутових умов 72 сім’ям з метою визначення їх права на допомогу.

Відділ здійснює реалізацію державних та  місцевих програм.

За І півріччя 2021 року на реалізацію програми  з пільгового перевезення з місцевого бюджету виділено та профінансовано 14,4 тис.грн., відшкодовано за пільгове користування послугами зв’язку – 11,9 тис.грн., відшкодовано фізичним особам за надання соціальних послуг – 60,1тис.грн.,  виплачено одноразову матеріальну допомогу 7 військовослужбовцям, які уклали контракт про проходження військової служби в сумі 17,5 тис.грн.

Також спеціалістами відділу складають звітність, проводять оформлення запитів  до установ та організацій з  питань, що належать до компетенції відділу.