Краєзнавчий музей

Адреса: смт Черняхів, вул. Шевченка, 6.

Відкрито заклад 09.05.1989 року.

Директор – Гринь Олена Миколаївна.

Черняхівський краєзнавчий музей є культурно-просвітницькою установою, який діє з метою сприяння соціальному, національно-духовному розвитку населення громади.

Музей розміщений в шести залах, представляє широкий діапазон тематичних розділів, де гармонійно розподілені в історичній періодизації пам’ятки матеріальної та духовної культури, які висвітлюють історію краю від періоду палеоліту до сьогодення.

Організаційна структура:

1. Природа
  2. Археологія
  3. Етнографія
  4. Радянський період
  5. Друга світова війна
  6. Сьогодення

У музеї постійно проводяться краєзнавчі виховні години, екскурсії для учнів шкіл громади, влаштовуються виставки, що дають можливість ширше знайомити відвідувачів з музейними фондовими колекціями.

В нашому музеї варто побувати всім жителям та гостям Черняхівської громади. Даний заклад цікавий своїми археологічними, історичними знахідками, культурними матеріалами.

Нащадки "Діда Панаса" (так реставратор назвав ткацький верстат) опановують майстерність давнього ремесла.