Персональний склад виконавчого комітету

Черняхівської селищної ради

Ревчук Наталія Миколаївна - Черняхівський селищний голова, голова виконавчого комітету Черняхівської селищної ради.

Чечко Василь Вікторович - керуючий справами (секретар) виконавчого комітету ради

Члени виконавчого комітету:

1. Ющенко Андрій Петрович - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.
  2. Тарнавська Тетяна Іванівна - секретар Черняхівської селищної ради.
  3. Мацієвська Леся Анатоліївна - староста Бежівського старостинського округу.
  4. Городнюк Оксана Анатоліївна - староста Великогорбашівського старостинського округу.
  5. Семенюк Зінаїда Василівна - староста Горбулівського старостинського округу.
  6. Шкуропата Петро Володимирович - староста  Дівочківського старостинського округу.
  7. Мухлінська Олена Андріївна - староста  Жадьківського старостинського округу.
  8.  Семенова Павліна Арсентіївна - староста Клітищенського старостинського округу.
  9.  Колесник Людмила Іванівна - староста  Очеретянського старостинського округу.
  10. Мостова Наталія Вікторівна - староста  Пекарщинського старостинського округу.
  11. Дзінзілевич Олександр Анатолійович - староста Салівського старостинського округу.
  12.  Попроцький Дмитро Леонідович - староста Селянщинського старостинського округу.
  13. Шеремет Володимир Олександрович - староста Сліпчицького старостинського округу.
  14.  Опанасюк Алла Володимирівна - староста Селецького старостинського округу.
  15.  Пінчук Лариса Леонідівна - староста Стиртівського старостинського округу.
  16. Слободіна Ірина Павлівна - староста Головинського старостинського округу.
  17. Білецький Володимир Володимирович - начальник Черняхівського району електричних мереж акціонерного товариства "Житомиробленерго".
  18. Демченко Тетяна Миколаївна – завідуюча Черняхівським відділенням Житомирського обласного управління АТ "Ощадбанк".