КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги"

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Черняхівської селищної ради створений 1 жовтня 2013 року з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, що передбачає забезпечення жителів всіх вікових категорій доступною, своєчасною, якісною та ефективною медико-санітарною допомогою.

Директор – Алла Виговська.

Сьогодні Центр обслуговує 17200 жителів Черняхівської громади. У тому числі 3047 дітей та 14153 дорослих. Тут працюють 10 лікарів загальної практики-сімейної медицини та 3 педіатри. Медичні працівники проводять свою діяльність за Програмою медичних гарантій на 2021рік, програмою «Доступні ліки», активно співпрацюють з БО «Лікарняна каса Житомирської області».

Статут підприємства

Фінансові звіти про результати діяльності:

Звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства ``Центр первинної медико-санітарної допомоги `` за І квартал 2021 року

Звіт про виконання фінансового плану підприємства за ІІ квартал 2021 року

Звіт про виконання фінансового плану підприємства за ІІІ квартал 2021 року