Адміністративні послуги відділу

Адміністративні послуги  відділу  містобудування та архітектури

Черняхівської селищної ради

Адміністративна послуга №1 Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки

*Щодо складу ескізу намірів забудови земельної ділянки

Ескізні наміри забудови повинні відображати (за вимогами п.2.1 Постанови Кабміну від 22 липня 2011 № 902/19640):

— місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці;

— відстані до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд;

— фасади;

— плани поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів;

— перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування (не обов язково)

— тощо (це самий чудовий параметр будівлі).

В експлікації необхідно відобразити (за вимогами додатку до вищевказаної Постанови):

1) місце розташування запланованих об’єктів будівництва;

2) червоні лінії;

3) лінії регулювання забудови;

4) під’їзди до будівель і споруд;

5) місця підключення до інженерних мереж.

Адміністративна послуга №2 Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

Адміністративна послуга №3 Видача паспорта прив’язки на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

**схема розміщення ТС - графічні матеріали, виконані на топографо-геодезичній основі М 1 : 500 суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат, або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат, які відображають розміщення ТС із прив’язкою до місцевості (будівлі, споруди, інженерні мережі тощо), планувальними обмеженнями та зазначенням заходів щодо благоустрою та озеленення прилеглої території (розташування квітників, під’їздів, урн, влаштування дорожнього покриття або мощення фігурними елементами тощо);схема розміщення ТС, виконану на топографо-геодезичній основі у масштабі 1:500, а також схему благоустрою прилеглої території.

Адміністративна послуга №4 Про присвоєння, зміну, коригування, анулювання  або відмову у присвоєнні, зміні, коригуванні анулюванні адреси (скачати).

УВАГА!

ВІДМОВА у отриманні будь-якої з вищеперерахованих адміністративних послуг  надається у разі, якщо:

- Подано неповний пакет документів.

-Виявлено невідповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні, державним будівельним нормам, стандартам та правилам.