ТАРНАВСЬКА ТЕТЯНА ІВАНІВНА - секретар Черняхівської селищної ради

Народилася в 1969 році в с. Степанівка Ємільчинського району Житомирської області. Освіта: вища.

• В 1995 році закінчила Київський інститут культури за спеціальністю «Біблотекознавство та бібліографія».
  • З 1987 по 1997 рік працювала директором Степанівського сільського будинку культури.
  • З 2005 по 2006 рік; з 2010 по 2014 рік працювала на посадах кореспондента, літературного редактора, відповідального секретаря КВПП «Редакція газети «Нове життя».
  • З 2007 по 2010 рік - головний спеціаліст з питань внутрішньої політики та зв,язків з громадськістю Черняхівської райдержадміністрації.
  • З 2014 по 2015 рік – секретар Черняхівської селищної ради.
  • З 2018 по 2019 рік – менеджер з регіонального розвитку Житомирської територіальної організації «БПП «Солідарність».