З нагоди Дня громади пройшов турнір з бадмінтону. Вітаємо переможців!

Дата: 10.06.2024 09:17

У суботу, 08 червня 2024 року, пройшов турнір з бадмінтону з нагоди Дня громади. Змагання відбувалися на базі двох навчальних закладів у Черняхові - ліцею №1 та №2.

Організаторами змагань виступали відділ освіти, молоді та спорту, дитячо-юнацька спортивна школа за сприяння Черняхівської селищної ради.

Розпочався захід з відкриття, під час якого до всіх спортсменів з вітальними словами звернулися головний спеціаліст відділу освіти Світлана Колядич, директор ДЮСШ Геннадій Гриневич та головний суддя змагань Олександр Шлапак, який, до речі, 24 роки тому вперше запровадив цей вид спорту на Черняхівщині.

У змаганнях взяли участь 14 учасників, які були розділені на дві підгрупи. Впродовж дня любителі бадмінтону виборювали право зустрітися у фінальних двобоях. Змагання були цікавими та динамічними, спортсмени гідно відстоювали право бути кращими. На кортах панував спортивний дух, азарт і жага до перемог.

За результатами змагань переможцями та призерами турніру стали:

одиночні ігри

• 1 місце - Пінчук Денис,
  • 2 місце - Дзюблик Вадим,
  • 3 місце - Поліщук Богдан;

парні ігри:

• 1 місце - Пінчук Денис, Легенчук Іван;
  • 2 місце - Шлапак Олександр, Гриневич Геннадій;
  • 3 місце - Дзюблик Вадим, Тетяна Михалюк.

Дякуємо Петру Крисюку за те, що, незважаючи на всі труднощі, він знаходить час і сили брати участь у мирних заходах, даруючи нам можливість бути поруч із ним. Його присутність надихає і нагадує нам про цінність свободи та миру.

Черняхівщина вкотре довела, що нам є ким пишатися, а отже, є заради кого перемагати ворога.

Щира подяка Черняхівській селищній раді за сприяння розвитку цього чудового виду спорту, Олександру Шлапаку за суддівське та документальне забезпечення турніру, директорам ліцею № 1 Вікторії Пироговській та ліцею № 2 Валентині Каллер за надані чудові спортивні зали для проведення змагань!