В Черняхівській центральній бібліотеці відбулася творча зустріч з поетом Віктором Остроухом

Дата: 05.04.2024 09:16

Черняхівська центральна бібліотека давно вже стала традиційним місцем для зібрань творчих особистостей, тих, хто вміє відчувати душею красу художнього слова.

Ось і в четвер, 4 квітня, тут панувала надзвичайно тепла та доброзичлива атмосфера. Адже відбулася творча зустріч з молодим поетом з Черняхова Віктором Остроухом, якому цього дня виповнилось 35 років.

Читальна зала зібрала поціновувачів творчості Віктора Остроуха – представників влади, творчої інтелігенції, учнів Черняхівського ліцею №2, бібліотечних працівників.

У невимушеній атмосфері прозвучали вірші, сповнені любові, мрій та віри в подолання «темряви» нашого сьогодення. Щемливо й ніжно, натхненно й урочисто лунала поезія в стінах книгозбірні. У кожне мовлене слово автор вкладає глибокий зміст, а його поезії зігріті теплом щедрого на добро серця.

Зустріч була щирою і неймовірно емоційною. Дякуємо молодому автору за його поезію та бажаємо подальших творчих злетів, успіхів та процвітання в мирній Україні!