Всесвітній день поезії в Черняхівській центральній бібліотеці

Дата: 25.03.2024 11:08

Черняхівська центральна бібліотека 21 березня щиро вітала друзів, щоб разом вшанувати її величність Поезію. Ця зустріч відбулася у межах Всесвітнього дня поезії та Національного тижня читання.

Тиждень поезії в Україні відбувся вперше. Його темою у 2024 році було обрано Дім. Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться. Дім – це світло, котре гріє, навіть, коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім – це Україна. І захід у книгозбірні теж був присвячений цьому.

Вечір подарував слухачам щирі емоції та натхненний настрій. Програма вечора була насиченою: учасники декламували вірші, зачаровували присутніх власними піснями, грою на музичних інструментах.

Захід закінчився читанням військової поезії, аби привернути увагу до творчості поетів і поеток, які наразі захищають Україну в лавах ЗСУ.

Щиро дякуємо учасникам: Жанні Кравченко, Даніелу Тищенку, Андрію Косу та Кірілу Чикалюку.

Ніхто з присутніх не залишився байдужим до виступів, разом плакали над щемливими творами та сміялися над жартами. Кожен для себе зрозумів, що поезія може стати відповіддю на найглибші духовні запити сучасної людини. #тижденьпоезії2024