«Протимінна безпека»: інформаційний захід для ліцеїстів

Дата: 12.03.2024 16:16

Нова реальність диктує нам нові правила - бути завжди пильними, навіть до найменших деталей. Ми постійно маємо бути напоготові та дбати про свою безпеку і безпеку своїх дітей, адже причин для хвилювання стало набагато більше. У місцях активних бойових операцій, раніше окупованих територій і навіть локаціях, далеких від воєнних дій, постійно знаходять снаряди, міни та різні вибухові пристрої, які несуть колосальну загрозу не лише здоров’ю, а й життю людини.

З метою інформування дітей про види мін, вибухонебезпечних снарядів, незнайомих предметів, в яких може чатувати небезпека, до п’ятикласників Черняхівський ліцей номер один завітали бібліотекарі разом з соціальним працівником Благодійного фонду «Рокада» Житомир та спеціалістами Швейцарського фонду з протимінної діяльності FSD.

Наші гості провели для школярів захід «Протимінна безпека», під час якого діти дізналися про види мін та правила поводження у разі знахідки небезпечного предмету. Лекція пройшла у жвавій атмосфері, ліцеїсти приймали активну участь у заході.

Спеціалісти FSD подарували дітям інформативні буклети з цікавими завданнями та важливою довідковою інформацією.

Дякуємо за плідну співпрацю задля кращого майбутнього наших дітей!

Джерело: Черняхівська центральна бібліотека