Працюємо над покращенням доступності до об’єктів освіти, медицини, соціального захисту в громаді

Дата: 08.03.2024 14:34

У п’ятницю, 08 березня, пройшла онлайн-зустріч за участі селищного голови Наталії Ревчук та керівників відділів та структурних підрозділів Черняхівської селищної ради з ГО «Фундація простір» в рамках проекту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «Говерла».

Головна мета зустрічі – обговорення результатів дослідження доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг у громаді та планування роботи, спрямованої на підвищення рівня інклюзії та доступності послуг об’єктів соціальної сфери в громаді. Під час зустрічі також було презентовано соціальний паспорт громади.

Взаємодія з командою експертів допоможе покращити фізичну доступність до об’єктів освіти, медицини, соціального захисту.

Фото без описуФото без опису

Цей освітній захід був організований ГО «Фундація «Простір» в рамках гранту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.