В Черняхові відбувся традиційний волейбольний турнір пам’яті Володимира Годлевського

Дата: 04.03.2024 08:04

У неділю, 03 березня 2024 року, в Черняхові відбувся традиційний волейбольний турнір пам’яті Володимира Годлевського. Турнір імені шанованого на Черняхівщині просвітника в галузі спорту започаткований його колегами та однодумцями ще 1995 року на знак шани та пам'яті за справжню любов Володимира Годлевського до спорту загалом і волейболу зокрема.

Цьогоріч за кубок переможця змагались 4 команди: ВК "Звягель", ВК "Твій хліб" (Коростень), ВК "Бердичів" та черняхівська ВК "Стем-волей".

Присутніх спортсменів та вболівальників привітали Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук, заступник голови Андрій Ющенко, в.о. начальник відділу освіти, молоді та спорту Надія Кирийчук, громадська активістка, голова волонтерського штабу, консультант із соціальних проєктів компанії «СТЕМ» Галина Чибуровська, директор Черняхівського ліцею №1 Вікторія Пироговська, депутат селищної ради Андрій Маційчук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Світлана Колядич, діти Володимира Годлевського - донька Галина і син Віктор.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять Героїв, які віддали життя за Україну.

«Доки живе пам'ять – доти людина з нами. Вшановуючи талановитого педагога і спортсмена Володимира Годлевського та популяризуючи волейбол в нашій громаді, ми продовжуємо його справу. Дякуємо йому за приклад відданості своєму покликанню. Дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість провести цей захід.» - сказала Наталія Ревчук та побажала усім цікавої гри.

Головний суддя змагань Сергій Терейковський ознайомив спортсменів з основними правилами змагань.

Від першої подачі м’яча і до фінального свистка в залі панували неймовірні емоції, адже за звання найкращих змагались досвідчені та професійно підготовлені команди.

У спортивних баталіях волейбольного турніру імені Володимира Годлевського -2024 переможцем стала команда з Коростеня – ВК «Твій хліб», яка нагороджена кубком, медалями та грамотами. Почесне ІІ місце у спортсменів ВК "Звягель"; ІІІ - у команди з Черняхова – ВК "Стем-волей". ВК "Бердичів" отримали заохочувальну відзнаку «За волю до перемоги».

Кожна з команд-учасниць отримала грошову винагороду від Черняхівського селищного голови Наталії Ревчук.

Організатори разом із головним суддею змагань відзначили також кращих гравців:

🔹️Осадчий Євген (ВК «Стем-волей») – «Кращий ліберо»;

🔹️Павлюк Дмитро (ВК «Звягель») – «Кращий пасуючий»;

🔹️Сахнюк Богдан (ВК «Звягель») – «Кращий діагональний»;

🔹️Перегуда Олег (ВК «Стем-волей») – «Кращий блокуючий»;

🔹️Кравченко (ВК «Бердичів») – «Кращий блокуючий»;

🔹️Пархомчук Микола та Скиданчук Руслан (ВК «Твій хліб») – «Кращий догравальник».

Турнір організований Черняхівською селищною радою, відділом освіти, молоді та спорту, Черняхівським ліцеєм №1.

Дякуємо всім учасникам за позитивні емоції і гарну гру!

Дякуємо ЗСУ за життя!