Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії (універсальна послуга)

Дата: 02.01.2024 15:23

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії

(універсальна послуга)

Найменування Замовника : Відділ культури та туризму Черняхівської селищної ради

Місцезнаходження Замовника : 12301, майдан Рад 1, смт.Черняхів,  Житомирський район , Житомирської області

Код ЄДРПОУ 44110161

Назва предмета закупівлі : Електрична енергія ( універсальна послуга) ( ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія )

Ідентифікатор процедури закупівлі : UA 2024-01-03-004185-а

Обґрунтування  очікуваної вартості предмета закупівлі :

Замовником здійснено розрахунок вартості електроенергії згідно листа від ТОВ «ЖОЕК» надісланого на електронну адресу відділу культури та туризму Черняхівської селищної ради від 08.11.2023 року.

Розмір бюджетного призначення  та/ або очікувана вартість предмета закупівлі :

574992,00 грн. у тому числі  :

• За рахунок коштів загального фонду -514992,00 грн.
  • За рахунок відшкодованих  коштів орендарів  -60000,00 грн.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб Замовника.

Кількість товарів  : 63888 кВт/год

Термін постачання : з 01 січня 2024 року по 31 грудня 2024 року.

Вид процедури закупівлі  : Закупівля без використання електронної системи закупівель

Підстава для здійснення Замовником закупівлі : Відповідно до абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, товари, роботи чи послуги  можуть бути поставлені, виконані  чи надані виключно певним суб’єктом господарювання  у випадку укладання договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії.

Відділ культури та туризму Черняхівської  селищної ради відноситься до малих непобутових  споживачів та має право бути забезпеченим електричною енергією певної якості на умовах, визначених відповідно до статті 63 Закону України «Про ринок електричної енергії» , а саме , на умовах універсальної послуги.

Пунктом 1.1.2 глави 1.1 І ПРРЕЕ визначено, що якість електропостачання  - це перелік визначених Регулятором показників  (і їх величин) , які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання , комерційної якості надання послуг з передачі, розподілу та постачання електричної енергії , а також якість електричної енергії.

Постачальник електричної енергії  забезпечує дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, у тому числі тих, що передбачені згідно з Порядком № 375, Законом, ПРРЕЕ, КСР, умовами договору про постачання електричної енергії (договору про закупівлю) та іншими нормативними актами. Згідно зі ст..18 Закону «Про електричну енергію» показники якості електропостачання повинні відповідати величинам , що затверджені НКРЕКП. Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу ХІ КСР параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення».

Постачальник електричної енергії зобов’язується забезпечувати комерційну якість послуг, які надаються споживачу (замовнику), що передбачає вчасне та повне інформування споживача (замовника) про умови постачання електричної енергії , ціни на електричну енергію та  вартість послуг , що надаються , надання роз’яснень  положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини між постачальником електричної енергії  та споживачем (замовником) , ведення точних та прозорих розрахунків і споживачем (замовником).