Житомирщина є лідером у вирощуванні зернових та технічних культур

Дата: 07.02.2024 08:48

Житомирщина є лідером у вирощуванні зернових та технічних культур. Про це повідомляють на сайті Житомирської ОДА.

Повномасштабний конфлікт з росією поставив перед нами численні виклики, особливо в аграрній сфері. Втім, працівники цього сектору щоденно виявляли непохитну стійкість та сміливість, успішно долаючи труднощі, спричинені військовими діями. Такі умови суттєво вплинули на технологічні процеси та логістичні мережі, вибудовані протягом багатьох років.

Попри виклики, аграрії зуміли ефективно адаптуватися до нових умов, забезпечивши успішне проведення посівної кампанії та збір урожаю. Завдяки їх старанності, вдалося досягти значного валового збору зернових та зернобобових культур, що склав 2,5 млн тонн. Такі результати дозволили Житомирській області зберегти своє провідне місце серед інших регіонів країни за посівними площами основних сільськогосподарських культур. Зокрема, Житомирщина посіла провідні позиції серед інших регіонів України по посівних площах гречки – І; вівса – II; картоплі – III місце.