Про пріоритетні напрямки роботи відділів архітектури та містобудування, земельних ресурсів та екології у 2024 році

Дата: 01.02.2024 14:33

Протягом 2024 року одним із пріоритетних напрямків роботи відділу містобудування та архітектури селищної ради визначено забезпечення розробки Комплексного плану просторового розвитку території Черняхівської громади. Про це говорили під час робочої наради за участю селищного голови Наталії Ревчук і керівників відділів земельних ресурсів та екології, ЖКГ, інфраструктури та благоустрою, містобудування та архітектури, сектору комунальної власності.

Окрім того, обговорили важливість інвентаризації земель територіальної громади та укладання договорів оренди як один із вагомих чинників наповнення місцевого бюджету.

Серед поставлених завдань визначено також створення та забезпечення функціонування ресурсу «Містобудівний кадастр Черняхівської селищної територіальної громади» на платформі містобудівного кадастру Житомирської області; супровід процедури електрифікації двох масивів житлової забудови в смт Черняхів.