Вітаємо наших юних спортсменів з гарними результатами у вирішальному етапі “Cool Games 2024”

Дата: 29.01.2024 09:21

В м. Києві завершився 3-денний вирішальний етап V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів “Cool Games 2024”, в якому взяли участь близько 500 школярів з усієї України.

Житомирщину представили учні Черняхівського ліцею №1 - І дивізіон (9-10 років) - та Черняхівського ліцею №2 - ІІІ дивізіон (14-16 років).

Наші юні черняхівські зірки вкотре довели, що їх не залякати і не зупинити! Поки ворожі літаки літали в небі, вони перечікували в укритті, а потім виходили і змагалися в цікавих і досить нелегких естафетах та зачаровували глядачів швидкістю, силою, спритністю, гнучкістю, витривалістю та неймовірним бажанням досягти успіху.

Дякуємо нашим юним спортсменам за участь, директорам, вчителям за віру в проєкт і допомогу в його реалізації, батькам за довіру і підтримку, Черняхівській селищній раді та відділу освіти, молоді та спорту за допомогу в організації поїздки команди Черняхівщини. Величезна подяка Житомирському комітету з фізичного виховання та спорту МОН України!

Дякуємо всім, хто підтримує українських школярів та школярок!

Найбільша подяка Збройним силам України. Дякуємо, що бережете рідну країну від ворога! Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього!