Команди черняхівських ліцеїв - переможці обласних фінальних змагань «Cool Games»!

Дата: 15.01.2024 08:09

На зображенні може бути: 3 людини, люди грають у баскетбол та текст

12 січня 2024 року в Черняхові на базі ліцею №1 пройшли обласні фінальні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games».

Черняхівську селищну територіальну громаду представляли школярі Черняхівського ліцею №2 (тренер Василь Євпак) та Черняхівського ліцею №1 (тренерка Вікторія Ковальчук).

На урочистому відкритті учасників змагань привітали та побажали цікавої гри і перемоги начальник Житомирського обласного комітету з фізичного виховання та спорту Володимир Зорнік, секретар Черняхівської селищної ради Тетяна Тарнавська, директор Черняхівського ліцею №1 Вікторія Пироговська.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та подякували за їх щоденний захист, за можливість організовувати та проводити такі змагання.

Юних спортсменів, тренерів, гостей, вболівальників спорту вокальними та хореографічним номерами привітали вихованці КЗПО "Будинку дитячої та юнацької творчості" Черняхівської селищної ради, юні черлідери Черняхівського ліцею №1.

Змагання проводилися у трьох вікових дивізіонах:

• І віковий дивізіон – 8 учнів (4 хлопчика та 4 дівчинки 9, 10 років);
  • ІІ віковий дивізіон – 6 учнів (3 хлопця та 3 дівчинки 11-13 років);
  • ІІІ віковий дивізіон – 6 учнів (3 юнаки та 3 дівчат 14-16 років).

Нашим школярам подобаються інноваційні драйвові естафети, адже це шалений азарт, невтомна підтримка один одного та команд-суперниць, витримка, бажання перемогти – всього сповна було під час фінальної частини "Крутих ігор". Змагання пройшли в дружній атмосфері. Учасники отримали заряд позитивних емоцій.

За результатами ігор було визначено переможців "Cool Games":

1 віковий дивізіон (9-10 р.):

1 місце – Черняхівський ліцей №1.

2 місце – Новогуйвинський ліцей.

3 місце – Брусилівський ліцей.

На зображенні може бути: 9 людей, гравці в футбол, люди грають у баскетбол та текст

2 віковий дивізіон (11-13 р.):

1 місце – Коростишівський ліцей.

2 місце – Бердичівський ліцей.

3 місце – Підлубівський ліцей.

3 віковий дивізіон (14-16 р.):

1 місце – Черняхівський ліцей №2.

2 місце – Олевський ліцей.

3 місце – Підлубівський ліцей.

На зображенні може бути: 5 людей, люди грають у баскетбол та текст

Отож, дві команди Черняхівської громади представлятимуть Житомирську область на Всеукраїнському фіналі в Києві.

Пишаємося успіхами наших юних спортсменів та педагогами Черняхівщини, щиро підтримуючи та радіючи кожній перемозі. Бажаємо, щоб сила духу і вогонь завзяття розгорався у ваших серцях з новою силою, сподвигаючи на яскраві досягнення та підкорення найвищих спортивних вершин!

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради