В Черняхові вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2023 12:30

Щороку 14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – день людей, які ціною свого здоров'я чи навіть життя долали наслідки страшної катастрофи 26 квітня 1986 року. Цьогоріч минають 37 роковини від подій.

Історією про трагедію, яка закарбувалась в пам`яті не тільки України, а й цілого світу, сьогодні ділились із черняхівським ліцеїстами. В Черняхівському будинку культури для присутніх показали документальний фільм про Чорнобильську катастрофу. Олександр Данилко – ліквідатор аварії на ЧАЕС – розповів молодому поколінню про те, як тоді проходила ліквідація страшного лиха. Що знали і скільки всього не знали не тільки пересічні громадяни, а й самі ліквідатори аварії, очевидців якої залишається все менше.

Від імені селищного голови, виконавчого комітету Черняхівської селищної ради та всієї громади ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС виразив шану заступник селищного голови Андрій Ющенко. За значний особистий внесок у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи, мужність та самовідданість, ліквідаторів відзначили Грамотами Черняхівської селищної ради та квітами.

Біля пам’ятного знака ліквідаторам-чорнобильцям сивочолі свідки тих подій разом із ліцеїстами поклали квіти.

Шановні ліквідатори! Ваша мужність завжди буде символом подвигу та самопожертви. Бажаємо вам мирного неба, міцного здоров’я, достатку та добра.