Вітаємо учня Черняхівського ліцею №2 Артема Євпака - призера Всеукраїнських змагань «Cool Race»

Дата: 04.12.2023 10:21

З 29 листопада по 01 грудня 2023 року у м. Києві проходив Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Cool Race», організований Комітетом з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Українською Федерацією учнівського спорту.

У змаганнях взяли участь 54 команди з тимчасово окупованих та прифронтових областей. Одна команда складалася з учня і учениці віком 13-15 років, яку представляв вчитель фізичної культури відповідного закладу освіти.

Від Житомирщини в заході взяла участь і команда Черняхівського ліцею №2 в складі Артема Євпака, Анни Дехтяренко та представника команди вчителя фізкультури Василя Євпака.

Змагання були індивідуально-командними та складалися з трьох рубежів різних перешкод.

В особистому заліку на ІІ рубежі Артем Євпак посів третю сходинку п'єдесталу.

Бажаємо юним спортсменам та наставнику й надалі тримати високий професійний рівень, продовжувати примножувати перемоги та прославляти рідну Черняхівщину!

Дякуємо Житомирському комітету фізичної культури і спорту МОН України в особі начальника Володимира Зорніка та спеціаліста Олени Шуршави за можливість брати участь в спортивно-масовому заході серед учнів "Cool Race".

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради