В останню земну дорогу провели Янішевського Віктора Володимировича - Героя з с. Сліпчиці Черняхівської громади

Дата: 04.10.2023 14:49

Кожна втрата Героя відлунює болем в серці України і кожного з нас...

Сьогодні в останню земну дорогу наша громада у невимовному горі проводжала свого Героя – ЯНІШЕВСЬКОГО Віктора Володимировича, жителя села Сліпчиці.

Він був коханим чоловіком, турботливим сином і найкращим батьком для своїх дітей, а ще надійним товаришем, завжди готовим підставити плече у важку хвилину. За це його любили, цінували та поважали.

Віктор Янішевський боровся за волю і свободу нашої держави і для Перемоги віддав найцінніше – життя.

Після прощання із полеглим Героєм, траурна хода пройшла від дому захисника до місцевого кладовища. Три постріли почесної варти сповістили всім, що тут навіки спочив Герой, який загинув за Україну.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.