Вітаємо з професійним святом працівників закладів позашкільної освіти Черняхівщини!

Дата: 25.09.2023 09:27

Шановні працівники закладів позашкільної освіти Черняхівщини! Вітаючи вас із професійним святом, висловлюємо щиру подяку за значний внесок у розвиток дуже важливої ланки в системі освіти нашої громади – позашкільного навчання.

Ви творчі та креативні, інтелектуальні та спортивні, активні та результативні!

Дякуємо за особливий підхід до своєї роботи загалом та кожного вихованця зокрема, за повагу та любов, які надихають наших дітей на підкорення нових вершин!

Наша громада пишається вами та вашими незрівнянними вихованцями, які завжди мають заслужений успіх на різноманітних змаганнях, конкурсах та фестивалях.

Щиро бажаємо, щоб ваша відданість професії, душевна щедрість, чуйні серця і душевне тепло повертались до вас вдячними і захопленими дитячими обіймами, сяючими допитливими оченятами, сонячними посмішками ваших вихованців та незгасаючим вогником людської поваги.

Нехай доля буде щедрою, небо мирним, Україна вільною, а ранки сонячними і радісними! Хай кожен день повниться новими цілями та перемогами!

Наталія РЕВЧУК,

Черняхівський селищний голова