Оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями. Предмет закупівлі: хліб цільнозерновий

Дата: 16.08.2023 11:01

Оголошення про проведення відкритих торгів – Ананьївська міська рада

про проведення відкритих торгів з Особливостями

1. Замовник:

1.1. Найменування:  Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради.

1.2. Код за ЄДРПОУ:  44124829

1.3. Місцезнаходження:  12301 Житомирська область, Черняхівський район, смт. Черняхів, Майдан Рад, будинок 2.

2. Очікувана вартість закупівлі : 437850,00 (Чотириста тридцять сім тисячвісімсот п’ятдесят гривень 00 коп ) з урахуванням ПДВ.

2.1. Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету

3. Інформація про предмет закупівлі:  ДК 021:2015: 15811100-7: Хліб цільнозерновий

3.1. Найменування предмета закупівлі: ДК 021:2015: 15811100-7: Хліб цільнозерновий

3.2. Кількість: – 8757 кілограм

Кількість та характеристики товару: Хліб з борошна першого та вищого гатунків. Поверхня гладка, без забруднення. Свіжий, м’який, без стороннього присмаку і запаху. М’якуш пропечений, не вологий на дотик, з розвинутою пористістю. Без підгорілостей. Формовий, не різаний.

3.3. Місце поставки товару: навчальні заклади Черняхівської селищної ради, Відповідно до Документації.

3.4. Валюта закупівлі: Національна валюта України - гривня.

3.5. Умови оплати: протягом 30 (тридцяти) днів з моменту отримання акту про надання послуг.

3.8. Технічні (якісні) вимоги: Хліб з борошна першого та вищого гатунків. Поверхня гладка, без забруднення. Свіжий, м’який, без стороннього присмаку і запаху. М’якуш пропечений, не вологий на дотик, з розвинутою пористістю. Без підгорілостей. Формовий, не різаний.

4. Кінцевий строк подання пропозицій : 24 серпня 2023 року 00.00

5. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв : Ціна 100%.

6.Розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається

7.Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається

Уповноважена особа                                                         Марія ХАРТНИК