Пам`яті Воїна. Федорчук Сергій Степанович

ФЕДОРЧУК

Сергій Степанович

молодший сержант

25.03.1976 – 25.07.2023 рр.

Сергій Федорчук народився 25 березня 1976 року в с.Новопіль Черняхівського району Житомирської області. Закінчив місцеву середню школу. У 1994-1996 роках проходив військову строкову службу на посаді гранатометника. Після звільнення в запас, повернувся у рідний край, створив сім'ю. Разом із дружиною проживали в с.Стирти, виховали сина.

21 липня 2022 року Сергій Федорчук по мобілізації був призваний до лав Збройних Сил України. Разом із побратимами боронили Україну від окупантів. 12 вересня 2022 року під час бою в с.Піски Донецької області молодший сержант Сергій Федорчук отримав важкі поранення. З того дня почалась його особиста боротьба за життя. І боєць разом із рідними мужньо витримували всі випробування і вірили в краще.

На жаль, 25 липня 2023 року, відважний воїн, дорогий чоловік і батько Сергій Федорчук відійшов у засвіти.

Черняхівська громада із військовими почестями попрощалась із Героєм. Поховали Сергія Федорчука на місцевому кладовищі с.Стирти.

Вічна пам'ять і шана Герою!