17 липня - День пам'яті полеглого Героя Богдана Лук`яна

Дата: 17.07.2023 12:00

Усього 25 літ відміряла доля загиблому захисникові України, жителю селища Черняхів Богдану Олеговичу Лук`яну. Своє молоде життя прожив він гідно, бо всі, хто знав загиблого Героя, з ким його зводили життєві дороги, відгукуються про Богдана, як про дуже доброго, відповідального, самостійного, цілеспрямованого і вмотивованого патріота рідної землі.

Богдан Лук`ян був прикладом для багатьох, справжнім офіцером, який став на захист своєї країни відразу зі студентської лави Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

23 березня 2022 року лейтенант Богдан Лук`ян прийняв свою посаду - заступник командира зенітної ракетно-артилерійської батареї з озброєння зенітного ракетно-артилерійського дивізіону, а вже через 2 дні вирушив на передову, де працювала наша техніка.

17 липня в м.Миколаїв Герой мужньо прийняв свій останній бій...

ПАМ'ЯТАЄМО!

Герої не вмирають! Пам’ять про них має жити вічно.