Команда «ERIDANUS» Черняхівської територіальної громади - переможці обласного інтелектуального конкурсу юних журналістів!

Дата: 22.05.2023 13:09

За перемогу боролися вісім команд.

Інтелектуальні змагання передбачали виступ команди учасниці у ролі Доповідача, у ролі Опонента і у ролі Рецензента.

Це були справжні інтелектуальні баталії, де команди продемонстрували високий рівень обізнаності у сфері журналістики.

«Дуже позитивні враження справили команди високим рівнем підготовки, учасники опрацювали великий обсяг матеріалу, добре орієнтуються в темі, невимушено і вільно спілкуються. Відчувався дух змагань, кожен прагнув довести, що він – кращий у журналістиці. Мені здається, що сьогодні ми побачили майбутніх журналістів», - розповіла член журі, доцент кафедри журналістики, реклами та PR навчально-наукового інституту філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка Людмила Давидова.

Вадим Слюсар, член журі конкурсу, завідувач кафедри філософсько-історичних наук та масових комунікацій Державного університету «Житомирська політехніка»: «Емоції надзвичайні. Таке відчуття, що і ми, члени журі, були кожною командою: переживали, як учасники поставлять запитання, як відповідатимуть на них. Але ми побачили рівень медійників, які вміють працювати з матеріалом».

Перше місце в обласному інтелектуальному конкурсі юних журналістів виборола команда «ERIDANUS» Черняхівської територіальної громади.

Дякуємо всім учасникам за активність! Вітаємо переможців!

Житомирський обласний Центр дитячої та юнацької творчості