До уваги підприємств Житомирщини! Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує запуск грантової програми

Дата: 04.05.2023 17:10

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує запуск грантової програми для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств.

У межах ініціативи планується надання близько 100 грантів від $10 000 до $35 000.

Грантова програма буде спрямована на підтримку:

• релокації бізнесів;
  • масштабування бізнесу на території України;
  • виходу на міжнародні ринки;
  • запровадження інноваційних рішень;
  • оптимізації бізнес-процесів з метою підвищення ефективності.

Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є виробництво косметичних, текстильних виробів, предметів домашнього вжитку, крафтові виробництва, переробка харчових продуктів, IT, виготовлення меблів та інших продуктів. Проте Програма розглядатиме заявки на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору.

Враховуючи значний інтерес, прийняття та розгляд заявок буде відбуватися поетапно з наступними дедлайнами:

• 19 травня 2023 року;
  • 16 червня 2023 року;
  • 24 липня 2023 року.

Щоб подати заявку на грант, треба:

• заповнити необхідні документи, які доступні за посиланням;
  • у разі додаткових питань, звернутися до команди Grants@CEPUkraine.org із зазначенням «RFA-2023-033» в темі електронного листа;
  • вчасно подати заповнені документи через онлайн-платформу.

З усіма наявними грантовими можливостями від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» можна ознайомитися тут.

Грант для ветеранів та членів їхніх сімей

Гранти доступні для ветеранів та їхніх дружин/чоловіків. Отримане фінансування надасть змогу почати власну справу або розширити бізнес всім, хто має план, необхідні навички та бажання.

Учасники бойових дій або їхні партнери можуть подати заяву про отримання одного з грантів:

• 250 тис. грн — подати заяву можуть лише ветерани;
  • 500 тис. грн — податися може чоловік або дружина учасника чи учасниці бойових дій;
  • 1 млн грн — подати заяву може ветеран, який є фізичною особою-підприємцем (ФОП) не менш ніж 3 роки.

При отриманні грантів на суму 500 тис. грн та 1 млн грн програма «єРобота» покриває 70% від вартості проєкту, а решту 30% — сам отримувач. Також обов’язковою умовою є створення від 1 до 4 робочих робочих місць залежно від суми запиту. Державна служба зайнятості також допоможе з підбором та підготовкою кадрів, насамперед серед зареєстрованих безробітних.

Термін подачі: другий етап — до 7 травня. Про подальші етапи подання заявок дивіться тут.

Детальна інформація за посиланням.