Здобувачі освіти із Черняхівської громади - переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів! Вітаємо!

Дата: 01.05.2023 11:30

Завершився четвертий етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, у якому брали участь здобувачі освіти нашої громади. І знову юні олімпійці порадувати нас своїми результатами.

Дорошенко Ульяна, учениця 10 класу Черняхівського ліцею №1 Черняхівської селищної ради, стала переможницею на олімпіаді з географії і отримала диплом першого ступеня (вчитель - Барицька Ірина Василівна).

Даниловська Надія, учениця 10 класу Черняхівського ліцею №1 Черняхівської селищної ради, стала призером олімпіади з екології і отримала диплом третього ступеня (вчитель - Ворончук Любов Ігорівна).

Чикалюк Кіріл, учень 8класу Черняхівського ліцею №2 Черняхівської селищної ради, став призером олімпіади з біології і отримав диплом другого ступеня (вчитель - Войтович Марія Миколаївна).

Фещук Анастасія, учениця 9 класу Черняхівського ліцею №1 Черняхівської селищної ради, стала призером олімпіади з біології і отримала диплом третього ступеня (вчитель - Шлапак Наталія Григорівна).

Жеревко Софія, учениця 8 класу Черняхівського ліцею №1 Черняхівської селищної ради, посіла четверте місце на олімпіаді з історії і отримала диплом учасника олімпіади (вчитель - Нонік Наталія Леонідівна).

Пишаємося кожним здобувачем освіти нашої громади та дякуємо педагогам, які навчають і готують до олімпіад таких учнів.

Дякуємо за співпрацю всім учасникам освітнього процесу. Особливі слова вдячності адресуємо батькам, які виховують таких талановитих дітей. Хай затрачені зусилля повертаються, а творчість залишається невичерпної!