Пройшов феєричний концерт "У ритмі танцю". ФОТО

Дата: 01.05.2023 08:45

Дякуючи нашим янголам-охоронцям ЗСУ, 28 квітня велика зала Черняхівського будинку культури була переповнена.

Як на одному диханні, в шаленому темпі, під гучні оплески, пройшов феєричний концерт "У ритмі танцю" за участю хореографічних колективів:

• "DREAM STAR " Черняхівського будинку культури, керівник Андрій Кукшин.
  • "ВАСИЛИНА" Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Олена Дурава.

Ми ще раз впевнилися, що наше підростаюче покоління найкраще. В нас талановиті учні, професійні наставники та чудові батьки. Дякуємо вам, що в такий нелегкий час знаходите сили, натхнення та сієте зерно любові до творчості в кожну дитячу душу.

В наших діток сяяли очі, вони дуже старались, а хвилювання та драйв, яке вони відчували, заряджало глядачів позитивом. В фіналі концерту в.о. директора Черняхівського будинку культури Олексій Кривошея нагородив Грамотами керівників та окремо учасників колективів від молодших до старших груп. Подякував за сумлінну працю, побажав успіхів, творчої наснаги,нових перемог, завжди вірити в себе та мріяти. Ми пишаємося вами, наші юні танцюристи. Нам є за кого і за що боротись. ПЕРЕМОГИ нам всім.

Черняхіський будинок культури