Розпочато ремонт доріг загального користування місцевого значення

Дата: 24.04.2023 14:30

Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук зверталась до голови Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка з проханням сприяти у проведенні ремонту доріг загального користування місцевого значення, які знаходяться на балансі Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА та проходять через територію Черняхівської громади.

Враховуючи звернення мешканців громади та Черняхівської селищної ради, завдяки розумінню очільника області ситуації, яка склалась на автошляхах, із 23 квітня підрядна організація розпочала роботу на ділянці автомобільної дороги О 060510 Сімаківка – Бараші – Пулини – Коростишів – Котлярка (яка проходить через смт Черняхів до смт Головине).

Дякуємо за співпрацю!