Підготовка до культурно-масових заходів

Дата: 21.04.2023 14:35

Селищний голова Наталія Ревчук провела робочу нараду, на якій разом із секретарем ради Тетяною Тарнавською, начальниками відділу освіти, молоді та спорту Наталією Заборчук, служби у справах дітей Русланою Іщенко і КУ «Центр соціальних служб» Світланою Дзюблик, в.о.директора Будинку культури Олексієм Кривошеєю і методистом Світланою Дідківською, головним спеціалістом відділу культури та туризму Ольгою Клинчук обговорили план культурних заходів, які будуть проводитись в громаді протягом травня цього року.

Окремо зупинились і на святкових заходах до Міжнародного дня захисту дітей, який традиційно відзначається 1 червня.

На нараді розглянули питання щодо традиційних програм і можливого внесення креативності та впровадження нових форм роботи; обговорювали можливі локації для проведення розважальних конкурсів та ігор для дітей різних вікових груп; особливості проведення спільних заходів між закладами освіти і культури в громаді.