Підприємці Житомирщини продовжують долучатися до грантових програм на підтримку садівництва

Дата: 17.04.2023 16:10

Урядова програма «єРобота», яка стартувала 1 липня минулого року, продовжує надавати агропідприємцям та фермерам області гранти на розвиток власного садівництва, ягідництва та виноградарства.

Підприємці, що відповідають умовам участі у грантових програмах, через «Дію» можуть отримати фінансування на відкриття та розвиток власної справи за напрямами:

• на висадку нових садів – «Свій сад»;
  • на побудову нової теплиці – «Своя теплиця»;
  • на розширення та створення підприємства у сфері переробки – «Новий рівень»;
  • на відкриття мікробізнесу – «Своя справа».

Що варто знати:

Грантова програма з компенсації створення садів дозволяє залучити від 140 до 400 тисяч гривень за гектар. Площа території саду має бути від 1 до 25 га. Основна умова – створення нових робочих місць. Цими коштами можна оплатити будь-які витрати, які пов’язані із проєктом.

Варто зауважити, що 3 підприємства області вже отримали фінансування на розширення площ під садами. Загальна сума наданих грантів склала понад 15,3 мільйони гривень, що були виділені на посадку понад 30 гектар лохини і чорниці та 16 гектар малини.

Разом з тим, Уряд продовжить надавати гранти на побудову теплиць для приватних підприємців та аграрних компаній і фермерських господарств Житомирщини, які мають у власності або в оренді землю. Це  допоможе аграріям залучити до 7 мільйонів гривень.

За посиланнями ви знайдете всю вичерпну інформацію про умови та механізм подачі заявок на отримання грантів для створення або розвитку садівництва чи тепличного господарства:

•  садівництва, ягідництва, виноградарства можна ознайомитися тут: https://bit.ly/3zOBU2x.