Учениця Дівочківської гімназії стала бронзовою призеркою обласного конкурсу “Великодні писанки”

Дата: 13.04.2023 11:30

Фото без опису7 квітня 2023 року юні писанкарі Черняхівщини брали участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу з писанкарства. Захід проводився з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді та розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків, а також популяризації звичаїв українського народу в сфері декоративно-ужиткового мистецтва, зокрема писанкарства. Конкурс писанкарства – це унікальна можливість долучити дітей до народних традицій та обрядів, що існують в Україні. Цьогоріч на конкурс надійшли 64 роботи із 25 територіальних громад Житомирщини.

Нагадаємо, що за умовами конкурсу кожен учасник надсилав великодню композицію, відео з презентацією своєї конкурсної роботи та процесом розпису писанок. Також конкурсанти виконували практичне завдання: протягом години відповідно до обраної номінації розписували писанку чи мальованку та надісилали фото роботи.

Переможців обирали у трьох вікових категоріях та у двох номінаціях – «Писанки» і «Мальованки». За рішенням журі конкурсу, Вишневська Крістіна, учениця Дівочківської гімназії, в номінації “мальованка” посіла третє місце.

Дякуємо юним писанкарям та педагогам Черняхівщини за участь у конкурсі! Вітаємо переможця!

Бажаємо миру, успіхів у творчості. Все буде Україна!Фото без опису

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради