Відбулась робоча зустріч Черняхівського селищного голови Наталії Ревчук із начальником Черняхівського відділу Житомирської філії ЖОЦЗ Оленою Пашинською

Дата: 12.04.2023 14:15

Сьогодні, 12 квітня 2023 року, відбулась робоча зустріч Черняхівського селищного голови Наталії Ревчук із начальником Черняхівського відділу Житомирської філії ЖОЦЗ Оленою Пашинською.

Олена Пашинська поінформувала про ситуацію на ринку праці, ознайомила з широким спектром послуг, які в умовах воєнного стану пропонує служба зайнятості роботодавцям та незайнятому населенню. Детально зупинилася на сучасних можливостях, які дають активні програми сприяння зайнятості населення: мікрогранти для створення та розвитку власного бізнесу «Власна справа»; допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї «Рука допомоги»; ваучери на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці; компенсації витрат на оплату праці для роботодавців за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Головна тема зустрічі – організація та проведення суспільно корисних та громадських робіт на території громади.

На завершення зустрічі зазначено, що чітка організація роботи між службою зайнятості та громадою є важливою умовою поліпшення ситуації на ринку праці.