ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Дата: 30.03.2023 11:30

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО  АКТУ

«Про встановлення місцевих податків  на території Черняхівської селищної територіальної громади»

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", 30 березня  2023 року  на офіційному сайті Черняхівської селищної територіальної громади в розділі «Регуляторна діяльність» https://chernyahivska-gromada.gov.ua/proekti-rishen-08-20-31-26-04-2021/  буде оприлюднено для обговорення та отримання обгрунтованих зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань)  проект рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків на території Черняхівської селищної територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу даного проекту рішення.

Проєктом передбачається встановити з 2024 року на території Черняхівської селищної територіальної громади ставки на місцеві податки  (земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиного податку, транспортного податку та туристичного збору) на території Черняхівської селищної територіальної громади , а також пільги із сплати місцевих податків.

Протягом одного місяця з 30 березня 2023 року по 30 квітня 2023 року відділ економічного розвитку та інвестицій, та постійна комісія селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, гуманітарних питань, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, інвестицій та міжнародного співробітництва Черняхівської селищної територіальної громади будуть приймати у письмовому вигляді зауваження і пропозиції на поштову адресу селищної ради: 12301, смт Черняхів, Майдан Рад, 1 або на електронну адресу селищної ради: chernyahiv@ukr.net