Безпечна країна очима дітей. «SHINE BRIGHT – СВІТИСЬ ЯСКРАВО»

Дата: 24.03.2023 14:30

Фото без описуУ період війни питання безпеки дітей, у тому числі на транспорті та дорогах, набуло вагомого змісту. Адже попри військові загрози ніхто не відміняв безпеку дітей на їхньому шляху до та з навчальних закладів і ризиків дорожньо-транспортного травматизму.

З метою популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів, Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у рамках Національного проєкту «Безпечна країна» демонструє українцям світлини та відеоролики «Безпечна країна очима дітей».

Соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми – учасниками щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна».

Контент орієнтований переважно на молодь та стосується правил безпечної поведінки на вулицях, дорогах, залізниці, необхідності використання світловідбивних елементів у темну пору доби.

Сьогодні до вашої уваги відеоробота учнів 3В класу  Снятинського ліцею «Інтелект» Івано-Франківської області — «SHINE BRIGHT – СВІТИСЬ ЯСКРАВО», що здобула І місце на всеукраїнському конкурсі відеоробіт серед учнів та студентів «Будь помітним на дорозі» у 2021 р.