Черняхівським рятувальникам передали спецобладнання та захисний одяг

Дата: 01.03.2023 09:15

Фото без описуЧерняхівський селищний голова Наталія Ревчук передала 23 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Житомирській області обладнання, що допоможе більш ефективно реагувати на надзвичайні ситуації. Дану допомогу Черняхівська селищна рада отримала в рамках проєкту USAID «ГОВЕРЛА» .

Рятувальникам передали 10 комплектів захисного одягу для пожежників (куртка, штани), по 10 пар спеціальних чобіт і пожежних рукавиць Nomex та стільки ж захисних шоломів. Бойовий одяг допоможе зберегти здоров’я та життя рятувальників. Окрім цього, для ефективнішої і оперативнішої роботи в надзвичайних ситуаціях стане в нагоді бензоріз Stihl та професійний інструмент: різак, розтискач і телескопічний домкрат.

«Дякуємо нашим партнерам з «ГОВЕРЛИ» за захисний одяг та професійний рятувальний інструмент для ДСНС. Це допоможе рятувальникам ефективно і безпечно виконувати свою роботу. З впевненістю скажу, що ми будемо підтримувати рятувальників й надалі.»  - зазначила Наталія Ревчук.