Вітаємо з ІІІ місцем в обласному етапі конкурсу «Учитель року – 2023» Ірину Яковенко - вчителя фізичної культури ліцею №2 Черняхівської селищної ради

Дата: 24.02.2023 12:00

Фото без описуПрофесія учителя є однією з найвідповідальніших. Це не дивно, бо ж вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати природні здібності дітей, і, що найголовніше, бачити у кожній з них особистість. Звісно,  така майстерність під силу далеко не кожній людині. Учитель крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний  і професійний рівень,  не зупиняється на досягнутому.

Тому з метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення та підтримки талановитих педагогічних працівників проводиться щорічний Всеукраїнський конкурс «Учитель року».

«Учитель року – 2023» проводиться у номінаціях: «Захист України», «Основи здоров’я», «Початкова освіта» та «Фізична культура».

Уже відбувся перший тур (обласний) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023», який проводив Житомирський інститут післядипломної педагогічної освіти у два етапи:

• І (відбірковий) етап – проходив у грудні2022 року (у дистанційному режимі);

• ІІ (фінальний) етап – проходив у лютому 2023 року ( у змішаному форматіз урахуванням ситуації  в умовах правового режиму воєнного стану).

У фаховому конкурсі «Учитель року -2023» взяли участь більше сотні педагогів області.

Нашу громаду представляли 17 кращих педагогів у чотирьох номінаціях.

• Номінація «Початкові класи»: Шевчук Л.М. (Черняхівський ліцей №1), Хаустович Т.М.( Черняхівський ліцей №2), Ткачук Л.В. (Головинський ліцей), Ткачук І.С. (Селянщинський ліцей), Бойко В.О. (Андріївський ліцей), Дембіцька Н.Л. (Бежівська гімназія).
  • Номінація «Основи здоров’я»: Лук’янчук І.В. (Черняхівський ліцей №1), Заворотнюк В.А.  (Черняхівський ліцей №2), Ревчук В.П. (Головинський ліцей), Демиденко О.І. (Жадьківський ліцей).
  • Номінація «Захист України»: Гречаний С.А. (Черняхівський ліцей №2).
  • Номінація «Фізична культура»: Ковальчук В.Б.(Черняхівський ліцей №1), Яковенко І.В.( Черняхівський ліцей №2), Каленюк В.М. (Головинський ліцей), Присяжнюк В.М. (Жадьківський ліцей), Заречний М.В. (Андріївський ліцей), Зелінський О.В. (Бежівська гімназія).

Після першого відбіркового етапу, який проходив у вигляді тестування, до 12-ки кращих педагогів області увійшли:

• у номінації «Початкові класи»Ткачук Л.В. (Головинський ліцей),
  • у номінації «Основи здоров’я» - Заворотнюк В.А. (Черняхівський ліцей №2), Ревчук В.П. (Головинський ліцей),
  • у  номінації «Захист України» -  Гречаний С.А. (Черняхівський ліцей №2),
  • у номінації «Фізична культура» - Ковальчук В.Б. (Черняхівський ліцей №1), Яковенко І.В.( Черняхівський ліцей №2), Каленюк В.М. (Головинський ліцей).

Складними й напруженими були конкурсні дні, кожен із учасників показав високий  фаховий та професійний рівні, щедро ділився з колегами своїми педагогічними здобутками, демонстрував нові педагогічні ідеї, шукав свою педагогічну стежку до душі й серця кожного учня під час проведення конкурсного уроку.

У результаті проходження фахових випробувань: «Методичний практикум», «Майстер -  клас» та «Урок», лауреатом конкурсу (ІІІ місце) стала Яковенко Ірина Василівна, вчитель фізичної культури ліцею №2 Черняхівської селищної ради.

Дякуємо всім учасникам такого престижного конкурсу,  як « Учитель року – 2023». Хай всі затрачені зусилля ляжуть в основу нових досягнень. Не зупиняйтеся, рухайтесь до нових звершень. Ви є авангардом педагогічної спільноти нашої громади!

Вітаємо Яковенко Ірину Василівну, лауреата конкурсу! Ви  наша гордість! Так тримати! І з таким же настроєм і завзятістю крокуйте вперед до нових перемог!