Вітаємо Марту Капустіну та Катерину Дзицюк із перемогою в обласному конкурсі читців-декламаторів творів Лесі Українки!

Дата: 23.02.2023 08:30

22 лютого 2023 року у Звягелі, на Батьківщині Лесі Українки, Житомирщина розпочала культурні заходи з нагоди 152-ої річниці від дня народження нашої славетної землячки.

Фото без описуОдним із цікавих заходів став обласний конкурс читців-декламаторів, на якому нашу Черняхівську громаду представили Катерина Дзицюк (Андріївський ліцей, наставник - Юхимчук Олена Вікторівна) та Марта Капустіна (Черняхівський ліцей №2, наставник - Каллер Валентина Андріївна) в тандемі з Мариною Гаркавенко.

Дівчатка стали переможницями в І етапі конкурсу читців у ІІІ і IV вікових категоріях і поважне журі довірили конкурсанткам заявити про творчу та талановиту молодь Черняхівщини у Звягелі.

І не даремно! Катерина і Марта вразили журі, глядачів та учасників обласного конкурсу своїм артистизмом, талантом, індивідуальністю виконання, творчим підходом, сценічною культурою і привезли додому дипломи за ІІ (Катерина) і І (Марта) місце кожна у своїй віковій категорії!

Бажаємо артисткам успіхів у всіх починаннях, перемог, яскравих моментів і виконання найзаповітніших мрій.

Дякуємо за віру в юні таланти голові Черняхівської селищної ради Наталії Миколаївні Ревчук та начальнику відділу освіти Наталії Вікторівні Заборчук.

Окрема і щира подяка за моральну і матеріальну підтримку учасниць депутату селищної ради Віктору Миколайовичу Ревчуку.

Світлана Колядич