Черняхівська громада

Житомирський район, Житомирська область

Відбулись змагання з волейболу серед школярок закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради

Дата: 23.02.2023 08:00
Кількість переглядів: 78

Фото без опису

Видовищні ігри, непідробні емоції та справжні спортивні баталії – так 22 лютого 2023 року Черняхівському ліцеї №1 юні волейболістки виборювали звання кращих серед школярів закладів загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради.

Аби помірятися вправністю у техніці володіння м’ячем, на змагання прибули 7 команд, які були розподілені на дві групи. Ігри в групах проходили в одне коло, де команди мали можливість зустрітися з усіма командами і визначити переможця. Самі ж волейболістки волейбольного турніру були налаштовані оптимістично всупереч тривозі, яка пролунала за кілька хвилин до старту.

Разом із гравцями і вчителі фізичної культури хвилювалися, втім кожен вірив у перемогу своєї команди. Ігри проходили цікаво, емоційно, у запеклій боротьбі.

За результатами одноколових змагань переможцями груп стали команди Черняхівського ліцею №1 та Черняхівського ліцею №2, а друге місце вибороли команди Головинського ліцею та Селянщинського ліцею.

Саме ці команди у фінальних поєдинках визначали переможця змагань і призерів. На волейбольному майданчику розгорнулись справжні баталії за 1 та 2 місце. По ходу зустрічі шальки терезів в першій партії схилялись то на одну сторону, то на іншу. Дівчата з повною самовіддачею, з азартом боролися за кожне очко, і показали хорошу гру.

В підсумку, перемігши й не зазнавши гіркоти поразки у поєдинку, переможцем змагань стала дружна команда Черняхівського ліцею №1 (вчитель Савченко Микола Миколайович).

Друге місце виборола команда Черняхівського ліцею №2 (вчитель Костюк Олександр Миколайович).

Третє місце посіли дівчата з Головинського ліцею (вчитель Каленюк В’ячеслав Михайлович).

Команди були нагороджені грамотами та медалями відділу освіти, переможець змагань отримав кубок.