В бібліотеці для дітей пройшов мовознавчий форум «Мова наша співуча, ніжна і квітуча»

Дата: 20.02.2023 12:30

Мова духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб — МОВА.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. Для юних шанувальників рідного слова в бібліотеці для дітей пройшов мовознавчий форум «Мова наша співуча, ніжна і квітуча». Участь у ньому взяли учні 4 класу Черняхівського ліцею №2.

Діти познайомились з легендою про походження української мови та казками про мову, переглянули відео-вікторину до Міжнародного дня рідної мови, пригадали прислів ‘я, приказки, читали вірші та долучилися до мовної гри. Розгорнута в залі книжково – ілюстративна виставка «Мова рідна моя, зіткана з любові і тепла» доповнила і розкрила красу і велич рідної мови.

Учасники були активними і з гордістю і впевненістю говорили, що вони дуже щасливі, що народилися на українській землі, і вдячні матусям, які навчили їх любити мелодійну, співучу, рідну мову. Закінчився захід патріотичною піснею «Ой, у лузі червона калина».

Дитяча книга