Відбувся онлайн-семінар «Моніторинг діяльності ЗЗСО через роботу шкільного сайту»

Дата: 13.02.2023 09:15

Дев’ятого лютого 2023 року у відділі освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради відбувся онлайн-семінар для директорів, заступників директорів та відповідальних за роботу сайту закладів загальної середньої освіти на тему: «Моніторинг діяльності ЗЗСО через роботу шкільного сайту».

На сьогоднішній день існування шкільного сайту - це навіть не вимога часу, а крайня необхідність. Це живий діалог закладу освіти з усіма учасниками освітнього процесу. Сайт – це візитівка закладу освіти в інформаційному полі.

Тому під час семінару було проговорено основні положення щодо принципів наповнення шкільного сайту прописані в законі України «‎Про освіту»‎ № 2145-VIII від 05.09.2017 р., зокрема у статті 30. Проаналізовано роботу сайту кожного начального закладу нашої громади у контексті методичних рекомендацій, розроблених інститутом модернізації змісту освіти. Обговорено типові помилки, які найчастіше зустрічаються на сторінках шкільних сайтів. Дано рекомендації для удосконалення їхньої роботи .

Учасники семінару обмінялися досвідом щодо пошуку платформ для створення власних візитівок. Кожен виділив родзинки саме свого сайту. Акцентували увагу на корисні матеріали, що перевірені та рекомендовані фахівцями і можуть забезпечити батьків необхідними знаннями: від психічного здоров’я та добробуту учнів до додаткового навчання, посилань на домашні завдання тощо.

Семінар пройшов у атмосфері конструктивної співпраці.

Дякуємо всім учасникам семінару за взаємопідтримку, творчість та бажання постійно удосконалюватись.

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради