Вітаємо з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології!

Дата: 08.02.2023 10:00

Талант і творча обдарованість особистості стають сьогодні, незважаючи на всі складні обставини і труднощі, запорукою інтелектуального та економічного розвитку країни та є сприятливим фактором національного престижу. Всеукраїнські учнівські олімпіади — це визнання обдарувань учнів: їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної, творчої діяльності.

4 лютого 2023 року, відповідно до графіка проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році, у складних умовах воєнного часу в Житомирській області проведено учнівську олімпіаду з біології.

Олімпіада відбулась у дистанційному форматі з використанням системи відеоспостереження Google Meet, відповідно до методичних рекомендацій, розроблених фахівцями Житомирського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Відповідальні за організацію олімпіади у закладах загальної середньої освіти Черняхівської селищної ради створили безпечні умови для участі учням, злагоджено організували процес проходження олімпіадних змагань.

За перемогу змагались 129 учнів закладів освіти області: 29 учнів 8-го класу, 35 учнів 9-го класу, 30 десятикласників та 35 учнів 11 класу Житомирської області. Проаналізувавши результати виконання завдань, журі оцінило роботи здобувачів освіти олімпіади з біології.

Вітаємо наших юних біологів - здобувачів освіти з Черняхівської громади:

• І місце – Чикалюк Кіріл – учень 8 класу Черняхівського ліцею №2, учитель Войтович Марія Миколаївна;
  • І місце Фещук Анастасія – учениця 9 класу Черняхівського ліцею №1, учитель Шлапак Наталія Григорівна;
  • І місце - Дорошенко Ульяна - учениця 10 класу Черняхівського ліцею №1, учитель Фещук Тетяна Миколаївна ;
  • ІІ місце Опанасенко Денис - учень 11 класу Черняхівського ліцею №1, учитель Шлапак Наталія Григорівна.

Щира подяка учням – переможцям та педігогам, які їх підготували, за високу результативність та гідну презентацію громади на рівні області.

Вітаємо учнів та вчителів, бажаємо здоров’я, миру та натхненної праці задля наших спільних перемог!

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради