65 сімей вимушених переселенців, які нині проживають в Черняхівській громаді, зможуть отримати грошову допомогу від чеської неурядової організації «Людина в біді»

Дата: 01.02.2023 16:15

Сьогодні впродовж робочого дня представники чеської неурядової організації «Людина в біді» у приміщенні ЦНАПу Черняхівської селищної ради реєстрували внутрішньо переміщених осіб для отримання фінансової допомоги.

Фахівці прийняли та проконсультували більше 100 осіб зі статусом ВПО. Заявки на отримання грошової допомоги подали 65 домогосподарств, які зупинились у Черняхівській громаді, а також входять до числа соціально визначених категорій.

Після опрацювання усіх документів і в разі схвалення заявок, громадяни України, які вимушено покинули свої домівки через війну, зможуть отримати тримісячну грошову допомогу у розмірі 2 200 гривень для кожного члена сім‘ї від чеської організації «Людина в біді».