Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 27.01.2023 15:50

Фото без описуСьогодні, 27 січня 2023 року, відбулось чергове засідання виконавчого комітету під головуванням Андрія Ющенка – заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Під час роботи члени виконавчого комітету розглянули такі питання порядку денного:

1. Про забезпечення виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» за 2022 рік.

2. Звіт про роботу директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Черняхівської селищної ради Юлії Маційчук за підсумками 2022 року.

3. Про затвердження Положення про відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян, які зареєстровані та проживають на території Черняхівської селищної територіальної громади.

4. Про утворення топонімічної комісії при виконавчому комітеті Черняхівської селищної ради.

5. Про продовження терміну перебування малолітньої дитини в державному дитячому закладі.Фото без опису

6. Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.

7. Про затвердження Плану розвитку КП «Головине-Добробут» Черняхівської селищної ради на 2023-2025 роки.

8. Про схвалення проєкту Програми заліснення Черняхівської селищної територіальної громади на 2023-2027 роки.

Фото без опису9. Про схвалення проєкту Програми розвитку Черняхівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області щодо влаштування сервісного центру обслуговування платників на 2023 рік».

10. Про проведення IІ спартакіади серед посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів та керівників комунальних установ, організацій та підприємств Черняхівської селищної ради, присвяченої Дню місцевого самоврядування.

11. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.