Прихожани церкви "Слово віри" - активні благодійники

Дата: 23.01.2023 08:30

Фото без описуУ ці важкі для України і для кожного українця часи так важливо не втратити Віру. Віру в Бога і у власні сили, Віру в ЗСУ і в нашу ПЕРЕМОГУ. Віру в добрих людей, котрі завжди прийдуть на допомогу.

Прихожани церкви "Слово віри" (пастор Богдан Лясковець) активно працюють у Черняхівській громаді у питаннях благодійницва.

Ще до війни вони активно долучалися до багатьох масових заходів - організовували майстер-класи, виїзну торгівлю, ігрові зони для дітей до днів Молоді, захисту дітей, Вишиванки, Дня Незалежності та багатьох інших свят громади.

А відколи почалася повномаштабна війна, церква "Слово віри" - на передовій волонтерства та благодійності. Тисячі продуктових пакунків передали ВПО, ЗСУ, черняхівським родинам, які опинилися в скрутному становищі.

Ось і 20 січня був організований ще один благодійний захід для окремих категорій родин із дітьми, який практично завершив РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНІ заходи в Черняхівській громаді.

ЩИРО ДЯКУЄМО УСІМ, ХТО ДОПОМАГАЄ ДОПОМАГАТИ! РАЗОМ ДОПОМОЖЕМО, ЗІГРІЄМО І ПЕРЕМОЖЕМО!