У Черняхівському будинку культури відбувся заключний захід Різдвяно-новорічних свят "Різдвяна містерія"

Дата: 20.01.2023 09:00

19-го січня 2023 року, в світле свято Хрещення Господнього, в Черняхівському будинку культури відбувся заключний захід Різдвяно-новорічних свят "Різдвяна містерія".

"Щиро дякуємо за творчу співпрацю колегам з музичної школи, інструментальному ансамблю викладачів "Рутенія" керівник Жанна Кравченко.Театральній лабораторії "Lab.N" (керівник Нікіта Перцев) та всім глядачам, які були сьогодні з нами. Фото Alex Osadchuk. Бажаємо всім Божого благословення та захисту." - написали на своїй сторінці в соцмережі артисти Будинку культури.

Глядачі, вдячні за позитивні емоції, залишають свої гарні відгуки: "Дякуємо нашим творчим, креативним культармійцям за чудові прем'єри, за те, що дивуєте!".

Фото: Alex Osadchuk